Propozycje zmian przed otwarciem nowego U

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 5

Re: Propozycje zmian przed otwarciem nowego U

Post autor: m4ti » ndz cze 14, 2020 1:24 pm

Ja rowniez skłaniam sie ku ochronie czasowej a nie mnożnikowi. Ktos widzi jakies minusy takiej ochrony?
Mocny atakuje słabego - ale raczej po jakims czasie albo sie ogarnia gre albo i tak sie dostanie złoma. Ewentualnie zwiekszyc ochrone do duzo wiekszej liczby x50 czy nawet x100 zeby nowi nie mieli problemow z atakami topki. Ale bardziej sklaniam sie do wylaczenia mnożnika.
Obrazek

jankiel
Reputacja: 0

Post autor: jankiel » pt cze 19, 2020 6:48 pm

Gram sporo czasu, ale takich bzdetów nie widziałem, dlaczego nie mogę atakować top1 ma surę i flotę, nieraz rozbijałem się o topowicza z dużym zyskiem, większość gier daje czasową ochronę nowych graczy, tutaj powoli jest gra niszczona przez ograniczenia typu (s) (n) zostało tylko nudne eko i pkt, jak tak dalej będzie za 2-3 miesiące zamknięcie serwer z powodu braku graczy.

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 5

Post autor: m4ti » sob cze 20, 2020 6:02 pm

jankiel pisze:
pt cze 19, 2020 6:48 pm
Gram sporo czasu, ale takich bzdetów nie widziałem, dlaczego nie mogę atakować top1 ma surę i flotę, nieraz rozbijałem się o topowicza z dużym zyskiem, większość gier daje czasową ochronę nowych graczy, tutaj powoli jest gra niszczona przez ograniczenia typu (s) (n) zostało tylko nudne eko i pkt, jak tak dalej będzie za 2-3 miesiące zamknięcie serwer z powodu braku graczy.
Na nowym uni bedzie prawdopodobnie jedynie czasowa ochrona bez punktowej.
Obrazek

ODPOWIEDZ