abecadło vs S.S

W tym miejscu Twój sojusz może wypowiedzieć wojnę innemu.
Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika
Reputacja: 7

Re: abecadło vs S.S

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » czw maja 28, 2020 1:05 am

pulpet pisze:
śr maja 27, 2020 6:56 pm
BNU i Desti czy wy wstydu nie macie,takich jak wy to powinno się zbanować dożywotnio,jeszcze bnu pisze że król atakuje ,to jest parodia co administracja wyprawia żeby destusia ratować.

... no ja przyznam sie że nie mam już w sobie wstydu, bo po tym co ty robisz z logiką itp... to trzeba by zmienić definicje wstydu w słowniku.

I już od dłuższego czasu zamaiast powiedzieć np:

Wstydził byś się , to mówię ''pulpetował'' byś się

albo : nie masz w sobie za gosz wstydu --> nie masz w sobie za grosz ''pulpeta''

oraz: wstyd się z tobą pokazywać --> wstyd się z tobą pulpecić

denwer1992
Reputacja: 0

Post autor: denwer1992 » pn cze 29, 2020 4:58 am

Wojna skoczyła się 3 dni temu... abecadło oczywiście wygrało. S.S z kretesem pokonane ani jednego RW liczącego się do wojny.
Ja już podziękowałem za grę na 2U może gdzieś kiedyś.
Najlepszego!

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » wt cze 30, 2020 12:27 am

denwer1992 pisze:
pn cze 29, 2020 4:58 am
Wojna skoczyła się 3 dni temu... abecadło oczywiście wygrało. S.S z kretesem pokonane ani jednego RW liczącego się do wojny.
Ja już podziękowałem za grę na 2U może gdzieś kiedyś.
Najlepszego!
to była twoja wojna z własna głupotą.

Nikt nikogo nie mógł atakować, nie można było robić acs`ów, nie można było robić podstawek, nawet skanować nie mogliśmy...

Po prostu potrzebowałeś wymówki żeby niezbashować Destiny.

Gdyby nowy regulamin był wprowadzony przed wojną, to siedział byś cicho jak mysz pod miotłą...

A teraz żeby być na 100% szczerym: nasi S.S chłopcy dali kilka razy ciała, ale wy niezwaliście sie w reckach tylko dlatego że chronił was noob protekszyn , a kiedy przestaliście być zieleni wstąpiliście do S.S żeby tu ''przezimować'' i utuczyć się, a potem kozaczyć ...

Nie pomogły wam nawet bugi ze teleportem, które my już dawno mogliśmy wykorzystać, bo obliczyłem jak budować w zero sekund bez używania nanitów i robotów (o czym z resztą doniósł wam Tedmis )

Ta wojna i cała sytuacja z wami to jest tylko przykład na ostrzeżenie dla wszystkich graczy całej unii żeby nie przyjmować do siebie koni trojańskich....

... a wygrałeś ją tak że, oddałeś konto które jest zielone... zresztą to też jest żałosne że i w czasie wojny tylko momentami nie byłeś zielony dla Desti i w tedy atakowałeś, a potem nie można ci było oddać.

Powinien być wprowadzony nowy zapis do gry który mówi że graczom biorącym udział w wojnie na nie obowiązuje stosunek punktów 1-5 na jej czas.

Będzie to z pożytkiem dla wszystkich i odciąży forum z takich głupich postów jak twój.

denwer1992

Post autor: denwer1992 » wt cze 30, 2020 11:30 am

BNU jesteś strasznie śmieszny cały czas gonilem ponktowo Destiny żeby móc go zaatakować a on cały czas uciekał ( ani razu się nie zdemontowanego ani nie zrobiłem nic żeby chronił mnie przed kimś noobprotection ) ale i tak tygodniami mógł mnie atakowac - nie zrobił z tej opcji użytku wiedział ze przegra jeśli to zrobi. W końcu uciekł punktowo tak ze juz nie dało rady go dogonić - nie chciało mi się wydawać na tryt 200 000 helium za 100 zł żeby go gonić. Wiec jedyny sojusz który wykorzystywał noobprotection w tej wojnie to S.S. Winu to samo - wolał pozostać na urlopie mimo że podobno jest takim mistrzem. A to całe gadanie ze tylko Ty wpadles na ten teleport skracanie czasu budowy i tak dalej, no weź daj pan spokój. Moja wojna z własną głupotą pozostawię to bez komentarza. A to o zimowaniu w S.S to wogóle Twoje urojenia nigdy nie byłem w S.S i nawet Ty powinieneś o tym wiedzieć chociaż Twoje ego trochę pewnie przysłania Ci rzeczywistość... zwłaszcza tą poza sgame.

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 5

Post autor: m4ti » wt cze 30, 2020 3:05 pm

Proszę o informację autora tematu czy zamknąć temat, bo obawiam się że niebawem Wasza dyskusja może przerodzić się w kłótnie :angry-cussingargument:
Obrazek

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » wt cze 30, 2020 4:00 pm

m4ti pisze:
wt cze 30, 2020 3:05 pm
Proszę o informację autora tematu czy zamknąć temat, bo obawiam się że niebawem Wasza dyskusja może przerodzić się w kłótnie :angry-cussingargument:
Spoko m4ti , czas prowokacji mam już za sobą i chociaż mój przedmówca miał racje że nigdy nie był w S.S , to nawet zepsuty zegar co jakiś czas pokazuje dobrą godzinę...

ale tak już serio to uważam że trzeba wprowadzić ''zero ochrony punktowej'' dla graczy którzy są ze sobą w stanie wojny. To nie może być tak że ktoś jest zielony i wypowiada wojnę, po to by bezpardonowo skubać 5x silniejszego, jak mu sie uda w podgonić w puntach, a potem nawet nie można mu oddać ...

fuudie

Post autor: fuudie » wt cze 30, 2020 7:23 pm

BrakNazwyUżytkownika pisze:
wt maja 26, 2020 11:25 am
Narobiliście kont-słupów , po to by zrobić teleport na 45-ty poziom zgarnąć bonusy i potem je sfarmić swoimi głownymi kontami.

W ramach kamuflażu zrobiliście teleport na 46 poziom by nie pokazywało sie w rekordach ilu z was zrobiło ten wałek z teleportem na 45-ty. Wyssane multi-konta słupy miały po wykonaniu zadania usówane kolonie z tym teleportem 45 żeby nie figurować w top 20-30.

nachapaliście się brudnej sury, co dodało wam odwagi by wypowiadać wojnę... dobrze wchodzę w to :)
A ty dalej swoje ;( przykre to.

fuudie

Post autor: fuudie » wt cze 30, 2020 7:27 pm

Fajna wojna, oczywiscię SS musiało przegrać. To proste. W reckach jak zwykle niezawodny Destiny. Gregx nic nie pokazał , szkoda.

No coż, SS już chyba nic nie pokaze w tej gierce, no chyba, ze kolejne niesłuszne oskarżenia.

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 5

Post autor: m4ti » wt cze 30, 2020 7:41 pm

BrakNazwyUżytkownika pisze:
wt cze 30, 2020 4:00 pm
m4ti pisze:
wt cze 30, 2020 3:05 pm
Spoko m4ti , czas prowokacji mam już za sobą i chociaż mój przedmówca miał racje że nigdy nie był w S.S , to nawet zepsuty zegar co jakiś czas pokazuje dobrą godzinę...

ale tak już serio to uważam że trzeba wprowadzić ''zero ochrony punktowej'' dla graczy którzy są ze sobą w stanie wojny. To nie może być tak że ktoś jest zielony i wypowiada wojnę, po to by bezpardonowo skubać 5x silniejszego, jak mu sie uda w podgonić w puntach, a potem nawet nie można mu oddać ...
Nie da się tego tak zrobić(przynajmniej nie prosto). Trzebaby zaimplementowac do gry jakiś system wojen i w ich momencie wylaczać ochronę.
Najprościej byłoby wyłaczyć ochronę pkt całkowicie.

Może zrobić ankietę z opcjami na każdym uni:
-Zwiększyc ochronę do x20
-Zlikwidować ochronę punktową
-Zostawić jak jest

I wprowadzić wg wyniku
Co myślicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » wt cze 30, 2020 9:58 pm

Zrób @m4ti , niech gra będzie dla graczy :D

Tylko niech prawo wypowiedzi maja prawdziwi gracze, a nie przypadkowe żmije które normalnie nie zaglądają tu, ale jak ja, albo kto inny coś mądrego napisze

to powiadomione przez kumpli chętnie zalogują się i ''posyczą ''

ODPOWIEDZ