laboratorium

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
paul0
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 15, 2020 2:52 pm
Reputacja: 0

laboratorium

Post autor: paul0 » sob lut 15, 2020 11:21 pm

Proponuje zeby laboratorium działało na każdej planecie niezależnie, a jak jest sieć laboratoriów to żeby był wybór czy dane laboratorium pracuje samo i wtedy można badać różne rzeczy na różnych planetach (ale dłużej - inne laboratorium nie ma wpływu na to co jest na czas danego badania wyłączone z sieci) albo można zlecic np. 2 badania które są prowadzone równolegle, każde z nich przez 2 laboratoria wtedy czas jest jak dla sumy poziomu 2 laboratoriów, a i też zlecenie jednego badania na wszystkich wtedy działa jak jest obecnie.
Było by to bardfziej logiczne - obecnie nawet jak nie ma sieci to jedno badanie blokuje laboratoria na wszystkich planetach, pomimo tego że tylko jedno laboratorium pracuje.
Po proponowanej zmianie zasady działania laboratoriów były by bliższe zasad działania stoczni - stocznie mogą produkowac na każdej planecie co innego.
Ponadto na planecie która nie ma laboratorium można by odblokować mozliwośc jego budowy nawet jak na innej planecie trwaja badania. Podobnie z rozbudową - po wyłączeniu z sieci laboratoriów można by rozbudowywać laboratorium nawet jak na innych planetach są badania, wyłączanie i włączanie do sieci było by mozliwe jak nie trwa rozbudowa danego laboratorium.

ODPOWIEDZ