Tryt Uniwersum 1

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
Dusha
Reputacja: 0

Tryt Uniwersum 1

Post autor: Dusha » wt sie 20, 2019 7:24 pm

Witam temat ten kieruje do szefa naszej gry "spieriz-a " dałoby się zmienić wzór otrzymywania Trytu na uni 1 na taki jak jest na uni 2 ?

Powodem założenia mojego tematu jest to że na uniwersum 1 z ekspedycji wpadają śmieszne ilości trytu w porównaniu do uni 2
Chodzi o to że na uni 2 co poniektórzy już osiągnęli max poziomy " Astro " grając zaledwie 3 miesiące ( 30 poziom ) , na uniwersum 1 max poziom astro wynosi ( 35 ) a wiadomo większość z nas używa trytu do skracania tego badania i przy ilości trytu jaka wpada level 35 jest mało co osiągalny a przynajmniej bardzo trudny . I tu moje pytanie czy nie dało by się na dany poziom astro dać min wartość Trytu tak jak to jest na uni 2 w tabeli ?

Przykładowo na uni 2 na 25 poziomie astro jest skala możliwego do zdobycia Trytu między 1698 a 8491 jednostek , a na uniwersum 1 na tym samym poziomie astro jest podana max ilość w wysokości 3750 . I dla przykładu Ja mając Astro na 33 poziomie gdzie max podany wynosi 8646 jednostek trytu dostaje po 1-3 k
wydaję mi się że jest to bez sensu biorąc pod uwagę max level astro jak i jego czas rozbudowy .

Dlatego na koniec proponuje abyś Szefuniu określił Minimalne wartości do danego poziomu Astrofizyki i zwiększył też te wartości najlepiej do takich jak są podane w tabeli Ekspedycji na uniwersum 2 bo max level ekspedycji na u1 osiągniemy chyba za 3 lata xd

fuudie

Re: Tryt Uniwersum 1

Post autor: fuudie » wt sie 20, 2019 7:33 pm

jestem za, w tej chwili zdobywanie trytu jest nielogiczne. Jak to jest , ze na u2 zgarniają pare razy wiecej trytu z ekspów na znacznie wolniejszym uniwersum?

Nitro

Post autor: Nitro » śr sie 21, 2019 5:33 pm

Jestem za, w tej chwili ekspedycje ustawione na tryt są śmiesznie małe. Proszę o zmianę wzoru. A druga sprawa miał być podłączony handlarz trytu. Szefuniu pomyśl nad tym
Pozdrawiam
Corle

Moonmaker

Post autor: Moonmaker » śr sie 21, 2019 5:40 pm

Na uni 2 też miał być handlarz i jakoś cisza pisze na forum ale zEro odzewu to po co były te ankiety hehe a tak po za tym to na uni 1 faktycznie wolniejsze uni a trytu jak kot nasral tyle daje coś nie pyklo skoro z uni 2 są w pkt jak na uni 1 top 10:):)

Monet24

Post autor: Monet24 » pn wrz 30, 2019 9:57 pm

Popieram i tak samo jestem za

ODPOWIEDZ