Kiedy ruszy U2?

Awatar użytkownika
Qbaaa
Reputacja: 1

Kiedy ruszy U2?

Post autor: Qbaaa » czw kwie 11, 2019 8:18 pm

Szanowny Ojcze Dyrektorze,
piszę do Ciebie ten post z powodu chaosu informacyjnego jak i kolejnych
niedotrzymywanych przez Ciebie terminów.
Nie traktuj mojego posta jako jakakolwiek forma hejtu albo
próby oskarżania Cie o cokolwiek, tak wiem masz życie prywatne (w realu)
a nasza rozrywka jest dla Ciebie projektem który rozwijasz póki co (i życzę żeby się to szybko zmieniło) pro bono.
Jak wiesz jestem wielkim fanem SGame,
spędziłem w tym cholernym kosmosie dużo czasu ... bardzo dużo czasu.
Nerwy, wkurw, cieszynki, radości i fantastyczni ludzie których tu poznałem
to wszystko Twoja zasługa za co bardzo Ci dziękuję ale ...

Gra jest już moim zdaniem a jak wiesz śledzę ją codziennie totalnie martwa.
Odchodzą kolejni gracze, nie ma flot, nie ma ruchów a nałogowcy jedyne co robią
to wysyłają ekspedycje i kiszą nafte w bankach ... po co? Nie wiem, ale sam tak robię :)
Ludzie odchodzą do konkurencyjnych gier albo grają i w to i w to bo ciężko im rzucić SGame
ale jakoś wolny czas trzeba wykorzystać więc ... poszukam czegoś nowego.

Mój apel do Ciebie:

Proszę zrób jakąkolwiek reklamę gry, jeśli nie masz kasy ... zrobimy ściepę!
Większość kosmicznych świrów się dorzuci po parę złotych i będzie dobrze.
Sam na piśmie obiecuję że podwoję wszystkie wpłaty z własnej kieszeni
bo bardzo zależy mi na tej grze.

Nie czekaj kolejnych miesięcy (bo czekamy od grudnia) otwieraj U2.
Nie stać Cie już na utratę kolejnych graczy!

Zrób coś (wiem że zmieniasz i modernizujesz grę i jest to super),
zrób coś bo w innym przypadku (moim zdaniem) SGame padnie.

Jestem Ci bardzo wdzięczny za twoją pracę.
Qbaaa

Dusha
Reputacja: 0

Re: Kiedy ruszy U2?

Post autor: Dusha » czw kwie 11, 2019 8:26 pm

Ja bym najpierw ogarnął uni 1 , zmiana w systemie obrony , wprowadzenie zadań z floty i zwiększenie pzz obrony a co za tym idzie powrót do starej zabawy znanej z oryginalu czyli robienie fsow ( po uprzednim obniżeniu spalania floty ) a potem u2

corleone
Reputacja: 5

Post autor: corleone » czw kwie 11, 2019 8:53 pm

Proponuje dwutorowo.

1.Reklama, najprostsza forma, fanpage na fb
2. Wprowadź zmiany pod flociarzy (pz z obrony). żeby nikt nie był poszkodowany....na tydzień daj demontownie obrony =100%, ogame nigdy nie było grą ekonomiczną.
3. Z otwarciem uni 2 proponuję każdemu nowemu graczowi dać wszystkich oficerów na tydzień gratis. Czemu? bo tak się popularyzuje grę.
4. Co do banku, proponuję aby nagrody za zadania nie "wpadały" do banku tylko na planetę matkę.
Nie rozmawiam z idiotami, najpierw będą sprowadzać do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :lol:

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Reputacja: 9
Kontakt:

Post autor: spieriz » czw kwie 11, 2019 9:24 pm

Wiem, że ostatnio daję ciała i nie trzymam się tego co mówię - za co bardzo przepraszam, zawsze starałem się tego unikać. Nie będę też szukał bezsensownych wymówek, bo wiem, że opóźnienia są tylko z mojej winy i się do tego przyznaję.

Powiem teraz jak wygląda sytuacja:

Nowe wzory na ekspedycje są gotowe i już wrzucone na testowy. Zapewne nie są najlepsze, ale wydaje mi się, że lepiej zbalansowane niż te na uni1. Teraz staram się dostosować nowe wzory na moony (niszczenie i tworzenie). Tu niestety sprawa jest znacznie gorsza niż w przypadku ekspedycji, więc też same wzory będą dużo mniej zbalansowane niż być powinny. Mimo tego, myślę, że już jutro je dokończę. Po tym jak je zrobię, pozostanie poprawienie nagród za zadania wprowadzające (bazując na testach) i lepsze dopasowanie nagród za pozostałe kategorie zadań, bazując na tym, co pisaliście w raportach o testach. I to wszystko, co zostało do zrobienia. Moony i nagrody za zadania. Odnośnie problemu ze zbyt silną obroną - pewne kroki zostały poczynione i w tym kierunku - m4ti i rusek robili symulacje dla innych wartości - to też już jest prawie gotowe. Obrona będzie znacznie słabsza (a przynajmniej te najtańsze i najpopularniejsze działa). Reklama będzie i to spora, a fundusze na nią są. Zamiast darmowych oficerów na start - jest pewna ilość h3 przy rejestracji konta.

Główny problem jest chyba w moim podejściu do sprawy - staram się wszystko zrobić "idealnie", przez co się wszystko odwleka i efekt jest odwrotny ;) Ale tak, macie rację - starczy już tego czekania i poprawiania, czas w końcu odpalić to uni2. Nowe wzory na moony, dopasować nagrody za zadania i gotowe.

corleone
Reputacja: 5

Post autor: corleone » czw kwie 11, 2019 9:29 pm

nie zapomnij przy niszczeniu moonów dać w każdym przypadku min 10% na zniszczenie floty...bo teraz to jest dziecinnie łatwe.
i weź nie piernicz o nowej obronie tylko daj choć 20% złomu z niej....inaczej dalej będzie...."zrobię bunkier i pocałujcie mnie w (_I_)"
Nie rozmawiam z idiotami, najpierw będą sprowadzać do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :lol:

Awatar użytkownika
Qbaaa

Post autor: Qbaaa » czw kwie 11, 2019 9:35 pm

spieriz super :)
Nie musi być idealnie, musi być :)

Rusek9

Post autor: Rusek9 » pn maja 13, 2019 3:42 pm

Zamykam ! U2 Wystartowało :)