TRYT

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
Ecc
Reputacja: 1

Re: TRYT

Post autor: Ecc » wt kwie 02, 2019 10:12 pm

@fuudie - dlugo sie zastanawialem dlaczego akurat od 28 poziomu powinny startowac nowe / dodatkowe planety :)

skan wszystko wyjasnił :) Astrofizyka28

chyba ze masz jakas inna "sensowną" odpowiedz, bo jak dla mnie obojetne z jakiego poziomu, wazne zebysmy nie byli ograniczani, czas to tam czas jak ktos aktywanie bedzie klikał i z pomysłem to zawsze zrealizuje swoje plany

fuudie
Reputacja: 0

Post autor: fuudie » śr kwie 03, 2019 12:19 am

Panie, gre zacząłem równo 2 miesiąće temu, 4 lutego i za 20 dni będe mial 29 poziom astro. Jakbym sie przyłożył to pewnie wcześniej. ja nie wiem jak taki np qbaaa ma 28 poziom grająć od wrzesnia xD

Awatar użytkownika
Qbaaa

Post autor: Qbaaa » śr kwie 03, 2019 2:33 pm

Od grudnia ... i nie spinam się zupełnie na badaniach ...
Jak mam coś badać 197368362 dni to stwierdzam że pewnie nie dożyje i nie badam ...

Ecc

Post autor: Ecc » pn kwie 15, 2019 6:54 pm

Witajcie

tak sobie mysle ze TRYT to dobry surowiec ale dostepny tylko i wylacznie dla aktywnych graczy i to jeszcze w losowych ilosciach... jak wiecie od X czasu tworze nacisk na Admina aby wprowadzic kolejny punkt czyli oziębianie planet za pomoca TRYTU, ale dzis oprocz tego wpadlo mi do głowy cos innego, nie wiem czy nie powinienem zrobic nowego tematu czy moge kontynuowac tutaj ale do rzeczy ( jak admin / moderator zadecyduje to prosze o przeniesienie a nie karanie :) ):

posiadanie moona aktualnie to nie jest zaden wyczyn, ale spelnia on tylko funkcje do bezpiecznego wysylania Ekspedycji czy tez fs'sowania... pomijam tutaj aspekty falangowania bo u nas na uni pada tyle flot ze ciezko sie połapać w tych raportach ;)

wykombinowałem połącznie moona + nowego budynku na ksiezycu ( musi byc drogi - jakies sugestie? ) + nowego badania cos na miare MSBN (lub wykorzystania aktualnie nie uzywanego do połaczenia wszystkich nowych budynkow, szukam nazwy zapraszam do dyskusji ) na moonach...

taki oto budynek (nowa nazwa) wraz z badaniem na odpowiednim poziomie czyli 1lvl - 1 moon, pozwalalby na stworzenie sieci miedzy moonami ktory wyłapywałby TRYT z galaktyki cos na kształt SIECI Galaktycznej ... i działałoby to jak kopalnia z dziennym wydobycie / wyłapywaniem trytu... nie mowie tutaj o ilosciach jak np z kopalni Metalu czy deuteru... np 21 moonow + 21 budynkow + badanie na poziomie 21 i wtedy i tylko wtedy zaczyna ten system działać... i zacznijmy od malych rzeczy czyli:

poziom 1 budynku - 1 tryt / godzina
x 24h =24trytu
x 21 planet = 504 TRYTU dziennie

zwiększenie wydobycia 2 jednostek Trytu na godzine jest mozliwe tylko i wylacznie pod warunkiem ze wszystkie moony stoja i sa na tym samym poziomie,

ponadto myslalem o tym ze wprowadzi to troszke smaczku pod katem niszczenia moonow... kazde zniszczenie takiego moona z tym systemem powoduje zatrzymanie zbierania TRYTU siec musi byc cała / ciągła

myslalem jeszcze zeby dorzucic cos do tego schematu z aktywnoscia gracza - np 1 logowanie dziennie pozwala na dzialanie tej sieci? czy juz za bardzo przekombinowane?

jesli cos przegapilem to za moment bede edytował... ale zapraszam do dyskusji - dobre czy tez nie?

Najpierw pytanie do Admina - do zrobienia czy za duzo plątaniny?

fuudie

Post autor: fuudie » pn kwie 15, 2019 7:16 pm

pomyśl bardzo dobry, ale żeby warto było się w to bawić to zysk musiałby być początkowy na poziomie 6k dziennie. kolejny poziom powiedzmy 50% wieecej zyskow.

fuudie

Post autor: fuudie » pn kwie 15, 2019 8:57 pm

ECC, no i jeszcze jedn kwestia. Pomysl fajny ale by urrzymac 21 monow to ciezka sprawa. Wystarczy zd jeden zdejmiesz komus w nocy i znoe musisz robic moona by dalej to trybilo. No ale generalnie jestem za.

Ecc

Post autor: Ecc » pn kwie 15, 2019 10:02 pm

Po pierwsze niech sie wypowie admin czy moja wizja jest operacyjnie do zrealizowania
Po drugie mozna np wykorzystac tech. Energetyczna(lub jakas inna nie uzywana) i kazdy kolejny lvl bedzie zabezpieczał ciągłosc pracy wyzej opisanego systemu przy utracie np jednego, dwoch lub trzech moonow... mozliwosci jest wiele ale łatwo sie je wyrzuca na forum ciekawe jak z realizacją.

Dusha

Post autor: Dusha » wt kwie 16, 2019 3:15 pm

Pomysł spoko ale po co mieszać w to księżyce? Wprowadzić Nowy budynek który by współpracował z jakaś tam technologia i okej ;;))

Ecc

Post autor: Ecc » wt kwie 16, 2019 3:19 pm

Siema
mozna i tak... ale skoro mozna wprowadzic troszke flotowej inicjatywy w celu rozruszania uni mysle ze kosztem tryt z drugiego zródła mozna to wprowadzic

Dusha

Post autor: Dusha » wt kwie 16, 2019 6:52 pm

ECC pomysł jest bardzo dobry , ale biorąc pod uwagę oszta niszczenia moonów i ich średnice u wieszosci graczy to jeden drugiemu by zlosliwie sciagaj je zeby nie mogl tego trytu wydobywać . Dlatego uważam ze twoj pomysl jest dobry ale bez moonw , dodatowy budyne plus technologia dla azdego indywidualnie bylo by dobrym rozwizaniem ;d

Zablokowany