Błąd z nadprzestrzeną

Jeśli znalazłeś jakiś błąd - zgłoś go!
denwer1992
Reputacja: 0

Re: Błąd z nadprzestrzeną

Post autor: denwer1992 » 09 maja 2020, 03:15

Faktycznie czas badań uległ wydłużeniu ale u mnie nie o 100 tylko o ok 33%. Może tak było tylko nie zauważyłem ? Choć wątpię. ..

Moonmaker

Post autor: Moonmaker » 09 maja 2020, 06:42

Haha nie no takie naprawienie błędu to ja rozumiem trzeba było nie naprawiac i zostawić tak jak było wczesnie hehe

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika
Reputacja: 7

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » 09 maja 2020, 06:45

Nie wiem kiedy mi o tym pisałeś ale na pewno nie wieki temu, bo ten błąd występuje maksymalnie od kilku dni, gdy wprowadziłem ograniczenie na czas badań, zgodnie z wiadomością opisaną wyżej.

Błąd naprawiony.
... a w tedy jak pisałem o tym że pochrzaniły sie czasy oraz przyrosty następnych poziomów astro...

a to że w ogóle jest maxymalnie 75% skrócenia to tez wprowadziłeś jak ja już miałem 79% ... i kto mi teraz odda za 4 poziomy wywalone w błoto ???

Po za tym to była moja inicjatywa, żeby sprawdzić czy da sie zrobić ''szybkie badanie'' , tak jak odkryłem ''szybkie budowanie'' - bez nanitów i robotów...

Do dziś czekam na odpowiedzi w wielu sprawach, ale co do Astro to teraz informacja dla wszytkich...

Astro powyżej 32 poziomu jest schrzanione. Wspólczynniki przyrostów dostają śmirgla - klony spadają poniżej 10%

a przywożone tryt i dex to jest jakiś żart...

(i jeszcze na temat trytu można by się spierać bo przywozić można go różnie śą widełki,( to jak wytłumaczyć deuter ?

09. Maj 2020, 03:57:59 Dowództwo Floty Raport ekspedycji
Twoja ekspedycja przemierzając galaktykę spotkała zepsuty statek handlowy. Za pomoc w jego naprawie rasa obcych przekazała nam drogocenne surowce.
Znaleziony deuter: 3.747.120.000

po 32 poziomie wszytko się cofa...

ale Ty Spieriz nigdy nie dostałeś żadnej wiadomości :o

Stocznie od pewnego poziomu tez dostają kota, ale o tym pewnie tez nic nigdy nie pisałem ... :roll:

i wiele wiele innych ....

Moonmaker

Post autor: Moonmaker » 09 maja 2020, 06:51

Bnu bo przeszedles juz cala gre ile byś chciał w 1 gre grac :):)

denwer1992

Post autor: denwer1992 » 09 maja 2020, 09:26

BNU sory ale nie pisałeś tego na forum wiec ciężko stwierdzić kto mówi prawdę. Tabelka jest do 30 lv astro wiec następne poziomy to taka pułapka na nadgorliwych XD dobrze ze o tym piszesz przynajmniej w nią nie wpadnę, ale przedłużenie tabelki astro do 40 by się przydało. Klony tez mogą mieć różne wartości w senie procent szans na klona spada czy procent sklonowanej floty ? BNU jak to odkryłeś to czemu siedziałeś cicho ?
Czy ktoś zauważył ze przed wystąpieniem tego błędu czas badań był krótszy ? Czy po prostu naprawiając błąd Spieriz przy okazji przedłużył nieco czas badań żeby za szybko nie było ?

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Reputacja: 10
Kontakt:

Post autor: spieriz » 09 maja 2020, 09:56

Czas badań nie został wydłużony, tylko został przywrócony do normalnej wartości.
Błąd który jest opisany w tym temacie, nie tylko uniemożliwiał dalsze skrócenie czasu badania za pomocą bonusów, ale też jednocześnie nadmiarowo skracał czas badań. Obecne czasy badań są takie, jakie były przed wystąpiepiem błędu.

Jeśli chodzi o ekspedycje - wzór na deuter jest funkcją wielomianową, która posiada ekstremum lokalne na 31lvl astrofizyki. Oznacza to, że liczba deuteru na ekspedycji rośnie do 31lvl, a później spada. Tworząc wzory nie przypuszczałem, że ktokolwiek przekroczy 30lvl szybciej niż w dwa lata - o tym już gdzieś wspominałem.

O stoczniach co dostają kota - jeśli masz na myśli to, że nie można wpisać 30-tu zer w polu to tak, nie można i nie będzie można, do tego się też odniosłem parę razy na forum.

denwer1992

Post autor: denwer1992 » 09 maja 2020, 10:56

Dziękuje Spieriz za szybka reakcje i naprawienie błędu, planujesz przedłużenie tabelki astro czy raczej zostanie tak jak jest ? Warto by wiedzieć czy ma sens podnoszenie na następne lv.

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Reputacja: 10
Kontakt:

Post autor: spieriz » 09 maja 2020, 11:34

Zaktualizowane

Zablokowany