TRYT

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
fuudie
Reputacja: 0

Re: TRYT

Post autor: fuudie » pn kwie 01, 2019 4:27 pm

Spieriz, a jakby wprowadzic dzien haldowy trytem? Dajmy na to, tylko raz w miesiacu przez 24h. Powiedzmy ty jako admin masz wglad ile trytu jest na uni,tydzien przed dniem handlowym informujesz jaka jest cena. Otwarta gielda non stop prowadzilaby do naduzyc a tak jeden dzien w miesiaciu na konkrwtnych zasadach. Generalnie taka gielda otwarta bylaby 30 dnia kazdego miesiaca. Cene sprzedazy ustalilbym na podstawie 3 pierwszych tygodni miesiaca na podstawie ilosci ekspedycji wyslanych przez graczy np z top 20. Pod uwage wzialbym sredni poziom top 20 astrofizyki. I tak , srednio np kazdy gracz z top 20 uzbieral jakies 40k trytu na 100 ekspow i zarobil na tych ekspach(wliczmy tez to ze kazdy gracz z top 20 ma w sojuszu 4-5 poziom modolu ekspedycyjnego) zarobil np 30 pierdylinow dexu. Wtedy cena na rynku niech wynosi powiedzmy bardzo podobnie. Np 1k tryru za 1.5 pierdyliona dexu.

corleone
Reputacja: 5

Post autor: corleone » pn kwie 01, 2019 9:01 pm

Wszystko fajnie. Ale tyczy się topki, co z graczami spoza top? albo z nowymi? przecież żaden z nich nie będzie miał tyle dexu.

Pomysł z hiłdą ok, tylko trzeba rozpracować jak ma być dostępna dla Wszystkich
Nie rozmawiam z idiotami, najpierw będą sprowadzać do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :lol:

Awatar użytkownika
Qbaaa
Reputacja: 1

Post autor: Qbaaa » pn kwie 01, 2019 9:48 pm

Moim zdaniem przy takiej konfiguracji (tak wiem będzie zmieniona) ekspedycji
giełda trytu nie ma jakiejkolwiek racji bytu.
Przy 70 ekspedycjach na 17 poziomie nie trafiłem na tryt ani razu
więc Sprajcio by musiał zrobić ostra rewolucję żeby była to zabawa dla wszystkich.

Nowych graczy myślę że tylko zniechęcić może fakt że muszą grać w grę
biliard godzin żeby z czegoś skorzystać ...

A przecież chodzi nam o to żeby pozyskać nowych graczy bo Ja czy Ty
jesteśmy już skończeni i będziemy grać do usranej śmierci ;)

fuudie

Post autor: fuudie » pn kwie 01, 2019 10:38 pm

corleone pisze:
pn kwie 01, 2019 9:01 pm
Wszystko fajnie. Ale tyczy się topki, co z graczami spoza top? albo z nowymi? przecież żaden z nich nie będzie miał tyle dexu.

Pomysł z hiłdą ok, tylko trzeba rozpracować jak ma być dostępna dla Wszystkich
Ja tylko rzucilem mniej wiecej pomysl, bardziej mi chodzilo by cena trytu byla uzalezniona od ilosci ekspow i sredniego poziomu astro graczy top20. No wiafomo za 1k trytu za 1,5 pierdyliona nie kupi gosc co ma 100mln pkt. No ale dla tegokiego ktory trafi 5k i opierdzieli to jaki zwrost ekonomiczny bedzie mial.

Awatar użytkownika
Qbaaa

Post autor: Qbaaa » pn kwie 01, 2019 10:55 pm

ale skąd on (ten słabiak) ma pozyskać tryt?

fuudie

Post autor: fuudie » pn kwie 01, 2019 10:59 pm

Zmotywuje go by zrobic astro. Zobacz ile ja gram a za 20 dni bede mial 29 poziom juz albo wczesniej jak skroce. Juz nie pamietam na ktorym poziomie wpada juz tryt albo juz na jakims niskim na tyle ze zbadanie nie zajmie dlugo.

corleone
Reputacja: 5

Post autor: corleone » pn kwie 01, 2019 11:02 pm

pay & win odpada
giełda - za dużo zmiennych.
Jedyny sensowny pomysł to raz w miesiącu event , ale nie tryt x X, A NP. Podniesienie trytu na 25% ze zmienną...max 50k dla gracza, przy osiągnięciu progu 50k....wpada tylko dex.
Równe szanse dla Wszystkich, kto chce lata, kto nie....jego strata.
Nie rozmawiam z idiotami, najpierw będą sprowadzać do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem :lol:

fuudie

Post autor: fuudie » pn kwie 01, 2019 11:12 pm

corleone pisze:
pn kwie 01, 2019 11:02 pm
pay & win odpada
giełda - za dużo zmiennych.
Jedyny sensowny pomysł to raz w miesiącu event , ale nie tryt x X, A NP. Podniesienie trytu na 25% ze zmienną...max 50k dla gracza, przy osiągnięciu progu 50k....wpada tylko dex.
Równe szanse dla Wszystkich, kto chce lata, kto nie....jego strata.
Tez spoko ale chodzi tez o to by mozna bylo tryt sprzedac komus za dex. To najbardziej mnie interesuje. To mzoe cos na zasadzie ze raz w miesiacu spieriz ustala cene sprzedazy trytu. Biore np dex a tryt soieriz tzn tryt wtedy znika a ja w banku dostaje dex

Ecc

Post autor: Ecc » wt kwie 02, 2019 9:38 am

Siema
nie kombinowalbym za bardzo z jakims hanlodwaniem / giełdami itp itd... skupiłbym sie raczej na wykorzystaniu trytu do oziębiania planet... na 100% łatwiejsze do wprowadzenia niż giełda i kontrola, wystarczy tylko wybrac odpowiednie parametry ile stopni za ile trytu i wsio...
pytałem admina ale temat ma wrocic na tapete po wprowadzeniu u2 ( ahh... to u2 :) troszke zrzuca nas u1 na drugi plan :( )

pomyślcie raczej jak przekonac admina zeby liczba planet nie była limitowana, mam nadzieje ze temat zostanie podjety w jakims innym dziale

// chcę tak zrobić, aby była nielimitowana, tj. zależna tylko od poziomu astrofizyki - lecz w praktyce limitem i tak będzie czas badania.
// do kwestii giełdy trytu odniosę się niedługo
// spieriz

pozdrawiam
Ecc

fuudie

Post autor: fuudie » wt kwie 02, 2019 7:38 pm

Spieriz by to mialo sens to od 28 poziomu juz dodatkowe planety powinny byc + te ktore juz sa czyli 21.

Zablokowany