Obrazek

u3

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
jankiel
Reputacja: 1

Re: u3

Post autor: jankiel » 10 wrz 2020, 13:41

może jestem stary, ale nie głupi jak myślisz że gracz ma pamiętać parametry po 1,5 roku statku to super, ja tym sobie głowy nie zawracałem bo grałem, a gra nie ma żadnego bilansu, gracze budują gsy bo szybko się budują i dają pkt, zerknij na rekordy, nikt nie buduje pancków dt tylko lm, cm i gs ostatnio stawiałem pancki 6 godzin. Z tego co zauważyłem wszystko krytykujesz, nie wnosząc nic nowego i nie proponujesz rozwiązań ale jak patrzeć na twoje wypociny podlizujesz się administracji ciekawe po co?

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika
Reputacja: 7

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » 10 wrz 2020, 14:00

jankiel pisze:
10 wrz 2020, 13:41
może jestem stary, ale nie głupi jak myślisz że gracz ma pamiętać parametry po 1,5 roku statku to super, ja tym sobie głowy nie zawracałem bo grałem, a gra nie ma żadnego bilansu, gracze budują gsy bo szybko się budują i dają pkt, zerknij na rekordy, nikt nie buduje pancków dt tylko lm, cm i gs ostatnio stawiałem pancki 6 godzin. Z tego co zauważyłem wszystko krytykujesz, nie wnosząc nic nowego i nie proponujesz rozwiązań ale jak patrzeć na twoje wypociny podlizujesz się administracji ciekawe po co?
to prawda, gra nie ma żadnego bilansu. Aczkolwiek GS-y zostały mega osłabione, teraz to tak naprawdę mix transportera z fleet slov-em ...

Mam tyle Gs-ów tylko dla tego że nie żrą paliwa jak inne statki, i nie trzeba ich było demontowac jak sond szpiegowskich, dlatego wiedziałem że w ten sposób prześcignę Moonka i innych krzykaczy.

Nie można winić też M4tiego , ''On dał nam plastelinę a to już my ulepiliśmy te hybrydy'' ...

Tak czy siak trzeba szybko wymysleć jak usparwnić banki i całą resztę...

Myślę że wykasowanie surowców za wszelkie zadania powinno być natychmiast wdrożone i niech nikt nie płacze, bo to ja mam najwięcej do stracenia, a jednak pierwszy uderzam się w pierś.

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 9

Post autor: m4ti » 10 wrz 2020, 14:05

BNU tylko jak mam określić ile surki jest za zadania u danego gracza? Musiałbym wziąć dla przykładu Twoje konto, sprawdzić dane zadanie na jakim masz poziomie, obliczyć ile surki zyskałeś z danego zadania od poziomu X do poziomu Y. Później wziąć kolejne zadanie i ponowić czynność. Myślę, że 30min by to zajeło dla jednego gracza. Później ponowić to przez ilość aktywnych graczy. Bity dzień albo i dwa bo nie siedzę ciągiem 8h przy grze.
Obrazek

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika
Reputacja: 7

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » 10 wrz 2020, 14:48

jest prostsze rozwiązanie ( i wcale nie żartuję )

zostawić 3 % tego co ludzie mają w bankach żeby było na paliwo. Ludzie i tak skorzystali z tych bonusów że nabili więcej punktów niż za 2 lata...

Ja nie skorzystałem nic, wypłaciłem sobie na paliwo, a i tak już dawno się skończyło...

Nawet kolejne poziomy baz księżycowych i falang robiłem za demontowane GS-y , a nie wypłaty z banku...

Przetopiłęm 34(...) Gsów, a mam ponad 800, zobacz ile miał bym surki gdybym przetopił wiecej, albo wszytsko...
dodatkowo nie był bym czerwony juz dla innych graczy i mógł ich atakować, jednocześnie mając w banku ultra niedorzeczne ilości surowców...
ale opanowałem się zrobiłem tylko tyle by pokazać ''hola-hola nie tędy droga'' i do teraz mam nadzieje że postapisz słusznie...

(z całym szacunkiem)
M4ti - piłka jest po twojej stronie, albo ją odbijesz, albo Cię przewróci.

denwer1992
Reputacja: 0

Post autor: denwer1992 » 11 wrz 2020, 12:51

Jankiel właśnie jest dokładnie na odwrót - twoje pomysły nie są żadnym rozwiązaniem - co z tego że będziesz miał całą surę z banku na planecie i co z tego że będziesz mógł z zadań ciągnąć ja w nieskończoność (czego bardzo byś chciał) skoro nie będziesz mógł grać bo żaden serwer tego nie wytrzyma. Tak samo wprowadzenie indyków - ma sens tylko wtedy gdyby te niedorzeczne warunki (nieskończone nagrody, zbyt wysokie klony, budynki budujące się 0 sek) miały trwać w nieskończoność od dawna postulowałem zmianę maksymalnego czasu budowy budynków do rozsądnego poziomu (podniesienie ceny modułu konstrukcyjnego tak żeby 100% nie było osiągalne) problem z niebotycznymi nagrodami za niektóre budynki zgłaszałem już mega dawno - nie miałeś jeszcze konta na tej grze - i wcale nie podlizuję się administracji - po prostu chcę pograć a gra w obecnym kształcie w ogóle do gry się nie nadaje - czy to wygląda na podlizywanie się ? Jankiel wystarczyło by że wpisał byś hasło "induktory" w wyszukiwarkę i po 3 min miałbyś parametry ze starej ugameli fazigame (których skopiowanie tutaj było by mega głupie ale to tak mimochodem) ale ty jesteś zbyt leniwy żeby nawet to zrobić twoje podejście to "mam taki zajebisty pomysł ogarnijcie resztę" no po prostu tylko załamać ręce na taki egocentryzm bo aż szkoda słów.

ODPOWIEDZ