Takie,tam

denwer1992
Reputacja: 0

Takie,tam

Post autor: denwer1992 » 28 kwie 2020, 01:05

Było pytanie dlaczego chat jest zamknięty, odpowiedz administracji że z powodu chamstwa. Dlaczego zamiast dać bany osobom łamiącym regulamin zabieracie wszystkim możliwość wypowiadania się? I dlaczego tematy są przedwcześnie zamykane ? Spieriz bez urazy ale myślisz że powody które wymieniłeś to wszystkie ? Pisałem wcześniej w poście że możliwość skrócenia czasu budowy do 0 nie powinna mieć miejsca.Cały ten moduł konstrukcyjny to bardzo nie przemyślany element- trzeba go całkowicie usunąć albo zmniejszyć jego wpływ do 1%. Czasami mam wrażenie że nie do końca rozumiesz konsekwencje mechanik które wprowadzasz do gry. To twoja gra i będziesz robił na co masz ochotę to jasne, ale nie można ładować do gry mechaniki która tak jak klonowanie floty daje większy zysk niż kopalnie bez żadnego ryzyka, alternatywy powinny być 3- eco, farming, złom. Możliwość zarabiania coraz to większych procentów floty na ekspedycji zawsze będzie prowadziła do problemów. Licznik w grze nie wyrabia przy koncie które ma 1/1000 ptk top1 - tak się nie da grać... Nie liczył bym też że na uniwersach na których gracze ponabijali kosmiczne ilości punktów korzystając z bugów ktoś jeszcze będzie chciał grać. Proponuje założyć temat w którym zbierało by się błędy które trzeba poprawić przed otwarciem nowego uni- jak błąd który umożliwia budowanie lab i badanie jednocześnie... Klon jest z ekspedycji całkowicie do usunięcia, wystarczy że daje tryt i nowe planety.
Tak nawiasem mówiąc, widzę że dzięki gigantycznym ilościom trytu z handlarza Gregx również czas badań skróci do 0%.

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Reputacja: 10
Kontakt:

Re: Takie,tam

Post autor: spieriz » 28 kwie 2020, 13:28

"Było pytanie dlaczego chat jest zamknięty, odpowiedz administracji że z powodu chamstwa. Dlaczego zamiast dać bany osobom łamiącym regulamin zabieracie wszystkim możliwość wypowiadania się? I dlaczego tematy są przedwcześnie zamykane?"
Masz rację, tak też zrobię.
"Pisałem wcześniej w poście że możliwość skrócenia czasu budowy do 0 nie powinna mieć miejsca."
Tutaj musiałem źle zrozumieć kontekst Twojej wypowiedzi, gdybym wiedział że chodzi o to że moduł umożliwi postawienie dowolnego budynku w czasie 0s, to bym to zmodyfikował. Dzięki za zgłoszenie i przepraszam za moje niedopatrzenie w tej kwestii.

"Cały ten moduł konstrukcyjny to bardzo nie przemyślany element- trzeba go całkowicie usunąć albo zmniejszyć jego wpływ do 1%"
Myślę, że moduł jest dobry, tylko faktycznie ma zbyt duży wpływ. Albo nawet nie zbyt duży wpływ, lecz zbyt szybko się go tworzy ze względu na klony z ekspedycji, o których wspominasz.

"Czasami mam wrażenie że nie do końca rozumiesz konsekwencje mechanik które wprowadzasz do gry. To twoja gra i będziesz robił na co masz ochotę to jasne, ale nie można ładować do gry mechaniki która tak jak klonowanie floty daje większy zysk niż kopalnie bez żadnego ryzyka"
Konsekwencje bardzo dobrze rozumiem, lecz dokonałem złych obliczeń przed otwarciem uni2. Zauważ, że tabelka ekspedycji kończy się na 30lvl - nie bez powodu, spodziewałem się, że aby osiągnąć ten poziom będzie trzeba grać około 2 lata. Niestety jest bardzo wiele czynników na to wpływających, które mocno skróciły czas badań, co spowodowało dalszą deregulację bilansu na runiwersum.
Proponuje założyć temat w którym zbierało by się błędy które trzeba poprawić przed otwarciem nowego uni- jak błąd który umożliwia budowanie lab i badanie jednocześnie...
Zostanie taki temat utworzony
Tak nawiasem mówiąc, widzę że dzięki gigantycznym ilościom trytu z handlarza Gregx również czas badań skróci do 0%.
O istnieniu tego problemu już wiem, i zamierzam utworzyć ograniczenie na maksymalne skracanie czasu badania zanim to nastąpi

Dzięki bardzo za konstruktywną wypowiedź ;)

Moonmaker
Reputacja: 0

Post autor: Moonmaker » 28 kwie 2020, 18:53

Moim zdaniem to zamyka nam usta bo dupy dal z liczeniem co jak i kiedy z ss się nachapali to teraz wprowadzi limity szkoda ze innym za to nie wprowadził limitów tylko zajebał sure z banku co za patola lol

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Reputacja: 10
Kontakt:

Post autor: spieriz » 28 kwie 2020, 19:14

Nikomu nie zamykam ust "bo dałem dupy z liczeniem", bo jak widzisz w poście wyżej widzę swoje błędy oraz się do nich przyznaję.
Zamykam usta jedynie tym, którzy jedyne co potrafią robić to bluzgać, wyzywać, obrażać i wszczynać kłótnie.

Zablokowany