▻Nowo otwarty serwer discord: https://discord.gg/jJMFMUdXUt
▻Mistrz Zgadywania: viewtopic.php?f=15&t=906

Mxyzptlk + Alkoholik + Winicjusz [BluesBrothers] vs. Anya [Banda Puchatka] - 690.995.095 %

Walki największych flot na uniwersum.
Moonmaker
Reputacja: 3

Re: Mxyzptlk + Alkoholik + Winicjusz [BluesBrothers] vs. Anya [Banda Puchatka] - 690.995.095 %

Post autor: Moonmaker » 16 cze 2021, 21:52

Dusha nie gadaj ze az tak polecieliśmy ze musiales wyjebac z kraju haha to taki żarcik sytuacyjny zebys nie walnął focha bo wiem ze ponuryvto Ty

Dusha
Reputacja: 6

Re: Mxyzptlk + Alkoholik + Winicjusz [BluesBrothers] vs. Anya [Banda Puchatka] - 690.995.095 %

Post autor: Dusha » 16 cze 2021, 21:53

Aro292 pisze:
16 cze 2021, 21:39
Obrażaj swoją rodzinę jak ją masz? Pajacu 1v1 nie poszedłeś bo nie miałeś pampersów na zmianę. Jesteś cieniki jak zupa więzienna. Zmieniasz inki bo myślisz że nikt się nie kapnie. Aty jesteś tak prostu jak metr sznurka. Pokazałeś nie raz na co cię stać ..... Nie pisz do nie więcej. Za płytki jesteś...
A możesz po polsku ? Jestem w UK to fakt ale jeszcze potrafię pisać , jak wspomniałem po podstawówce jesteś . Hmm a może opowiesz swojemu sojusznikowi jak doszło do tego iż opuścił sojusz ? Mam na myśli Moonmakera , jak jechałeś na niego z Bartem i przez to odszedł ? A teraz liżesz mu dupe bo się go boisz ?:P Ale nie ja znowu wymyślam co nie ?:)

Aro292
Reputacja: 0

Post autor: Aro292 » 16 cze 2021, 21:59

A to ciekawe. O szkole nie będę z tobą rozmawiać bo nie ten poziom. A co do Mona... Jeżeli tak było niech Bart wstawi skriny pw. A puki co przestań szczekać bo twoje ujadanie jest żałosne. Nic poza kłamstwem i fałszem nie pokazałeś. Myślę że twój poziom to ziomek z pod nocnego z małpką w ręku....
Obrazek

Mxyzptlk
Reputacja: 5

Post autor: Mxyzptlk » 17 cze 2021, 15:09

Dusha pisze:
16 cze 2021, 19:26
A Ci dalej swoje heheheh . Panowie Ja już nie gram od kilku tygodni ale jeśli wam to podniesie humor to możecie myśleć iż to Ja :)) Gratulacje dla Agresorów , chociaż moim zdaniem można było uzyskać mniejsze straty jak patrzę na te wasze floty i flote obrońcy . P.S Aro Wiem że winicujusz to Ty a wiesz czemu ? Winiu jakby wrócił to by się tym nie chwalił na forum "__ A swoją drogą tylko Ty miałeś i masz takie głupie pomysły :))

Cóż agresorom Gratulacje , a obrońcy standardowo Szo . Pozdrawiam z UK :))
3 osoby jedna po drugiej, robiąca takie same fs-y? Jak dla mnie za dużo przypadku ;) Tak czy siak, z Tobą na koncie, efekt byłby ten sam. ;)
Dusha pisze:
16 cze 2021, 21:05
Aro292 pisze:
16 cze 2021, 19:34
Od ciebie się nauczyłem ponury. Myslisz że jak zmienisz nik to nikt nie będzie wiedział. Sam ostatnio pisałeś że gramy dalej to to gramy Anya, ponury Dusha i 1000 nowych twoich nazw.
Nic się nie zmieniłeś Aro , durny jak zawsze hehehe .

P.S wiesz czemu nie przyjąłem twojego wyzwania 1 na 1 ? Bo sam nic nie potrafisz !!! Jesteś zerem który skaczę bo ma za sobą zaplecze !!! Amator gry ... Raz Ci podałem czas mojej floty i Co ? poleciałeś z graczem Mpx , sam byś nie poleciał bo byś nasrał w majty !!! A nawet byś nie potrafił dopasować czasu swojej floty do mojej , ale tak już mają tacy jak Ty po podstawówce hgahahahah
P.S Niemowa praca a raczej delegacja :))
Matematyka boli nie? Od początku serwera grasz na flotę. Surowce, które my marnowaliśmy na eko, władowałeś w flotę.
To nie kwestia "cochones", że nie lata się pojedyńczo w takich przypadkach. Tylko każdy z nas doskonale wie, że miałeś (słowo klucz - miałeś) zapas w banku i statków na tyle, żeby lecąc na Ciebie pojedynczo się po prostu rozbić - przy założeniu, że będziesz zalogowany.
Jakby poleciał sam, to byś go po prostu spakował, tak samo jak pulpet kilka razy zapakował Krzynia w recki.
Tak samo i tutaj - polecieliśmy we trzech, żeby nie pozostawić Ci złudzeń. Jakbym poleciał sam, to wiedziałem, że jak się dobudujesz to nasze floty będą podobne i stracę dużo więcej niż bym chciał.
Takie zgrywanie się, że masz jaja, bo wiesz, że masz przewagę. W sumie raczej - miałeś. Każdy kto ma przewagę, to zgrywa, że ma jaja ;)

Teraz Ty pokaż, że masz chociaż wydmuszki - ja praktycznie od początku serwera się uganiam za tym, żeby zniwelować stratę, którą do Was wszystkich miałem i cóż - jak widać można.

Tak swoją drogą, to dziękuję za podanie wtedy tego czasu powrotu do Aro - od tamtego dnia Cie obserwowałem, czy przypadkiem nie robisz tak fs-ów ;)
I szybko się przekonałem, że dokładnie tak jest ;)

A co do Aro - po tylu miesiącach gry razem, jednoznacznie mogę stwierdzić, że umie znacznie więcej niż Ty. Mam więcej czasu na zabawę niż on, więc odwalam "czarną" robotę. ;) Na tureckim serwerze, z kolei jest zupełnie odwrotnie. Bo ja mam problem z podzielnością uwagi na więcej serwerów i to ja tam podążam za nim jak cień ;)

Co do Ciebie, od początku uni jedyne co pokazałeś, że jesteś w stanie ustrzelić to niepilnowane małe floty, do czego masz po prostu szczęście, że akurat stoją, jak czegoś szukasz ;)

Nie chciałem się tu wypowiadać, ale nie będę czytał takich bzdur bez reakcji z mojej strony.
Amen

Dusha

Post autor: Dusha » 17 cze 2021, 18:48

Zresztą co mi tam ;p Mpx iu masz racje Anya to jestem Ja , ponury również . Nie wiem po co Ja się tak z tym ukrywam ;p Przecież to tylko gra w której liczy się dobra zabawa . Oficjalnie Chciałem pogratulować starcia i przeprosić Ciebie , Ara i Moona za swoje dziecinne zachowanie . Jak to się mówi porażke trzeba przyjąć na klate a nie się tłumaczyć :))

Mpx co do soja nie doszło to żadnej podmianki , jedynie co to poprosiłem kolege aby zalozyl konto i przerzuciłem na niego prawa sojuszu a sam odeszłem z tego sojuszu po upływie czasu wojny wrócę z powrotem do tego sojuszu :))

Ale co do wojny myślę iż śmiało można powiedzieć że ją wygraliście :)) A Ja jako były już zalozyciel tego sojuszu mogę oficjalnie przyznać iż sojusz Phantoms przegrał wojnę z sojuszem [BluesBrothers] poprzez Kapitulacje sojuszu Phnatoms

Aro292

Post autor: Aro292 » 17 cze 2021, 20:27

Powiem tak w 4 lterach mam twoje przepraszam.Nie pierwszy nie ostatni raz. Ja wczoraj odrazu napisałem że Winicjusz to ja! Aty szedłeś w zaparte.Wczoraj oskarżyłeś Mnie że pisałem z wami coś na Mona. Napisałem żebyś dał skr-iny.... Kolejne kłamstwo. Myślałeś że jak zmienisz nik to my nie będziemy wiedzieć? Może u ciebie pod nocnym takie praktyki są stosowane u nas niestety nie! W sojuszu każdy sobie ufa i twoje podniety typu Aro pisał z Bartem o Monie może sobie wsadzić .....! Tak jak Kolega Mxyzptlk Napisał kilka miesięcy obserwacji zrobiło swoje.Grasz nie fer to każdy wie multi itp. Zarzucasz mi że nie mam zasad.... Mam zapytaj u mnie w Soju.... A ty poprostu nie jesteś wart niczego... Kiedyś Pulpet dobrze o Tobie napisał wtedy nie wiedziałem o co chodzi a teraz wiem że miał rację........To na Koniec Za te wszystkie miesiące , noce i poranki Mxyzptlk Wielkie dzięki. Niemowa... Ziom szacun i oby dalej razem....
Obrazek

Dusha

Post autor: Dusha » 17 cze 2021, 20:33

Aro292 pisze:
17 cze 2021, 20:27
Powiem tak w 4 lterach mam twoje przepraszam.Nie pierwszy nie ostatni raz. Ja wczoraj odrazu napisałem że Winicjusz to ja! Aty szedłeś w zaparte.Wczoraj oskarżyłeś Mnie że pisałem z wami coś na Mona. Napisałem żebyś dał skr-iny.... Kolejne kłamstwo. Myślałeś że jak zmienisz nik to my nie będziemy wiedzieć? Może u ciebie pod nocnym takie praktyki są stosowane u nas niestety nie! W sojuszu każdy sobie ufa i twoje podniety typu Aro pisał z Bartem o Monie może sobie wsadzić .....! Tak jak Kolega Mxyzptlk Napisał kilka miesięcy obserwacji zrobiło swoje.Grasz nie fer to każdy wie multi itp. Zarzucasz mi że nie mam zasad.... Mam zapytaj u mnie w Soju.... A ty poprostu nie jesteś wart niczego... Kiedyś Pulpet dobrze o Tobie napisał wtedy nie wiedziałem o co chodzi a teraz wiem że miał rację........To na Koniec Za te wszystkie miesiące , noce i poranki Mxyzptlk Wielkie dzięki. Niemowa... Ziom szacun i oby dalej razem....
Co do waszych rozmow na temat moona to słyszałem od Barta nie znam szczegółów :)) Multi ? Co ty pierdzielisz nigdy nie mialem zadnego multi to wy mieliscie lewe konta . Sprawdzimy czemu dzień przed moim złomem kostucha zszedł z urlopu , spadł z zstatystyk po czym wszedł ponownie na urlop :))

Aro292

Post autor: Aro292 » 17 cze 2021, 20:34

Sprawdź.. Nie ma problemu.
Obrazek

ODPOWIEDZ