Dusha & Hulk [Bad Boys] vs Mxyzptlk [BluesBrothers] - 2.008.710.432 % - obrona

Walki największych flot na uniwersum.
Hulk
Reputacja: 0

Re: Dusha & Hulk [Bad Boys] vs Mxyzptlk [BluesBrothers] - 2.008.710.432 % - obrona

Post autor: Hulk » 10 lis 2021, 23:10

Masz rację Dusha, najwięcej do powiedzenia zawsze mieli ci co nic nie robią, pokonanemu zawsze życzy się szo i nie rozwodzi nad tym, bo to po prostu nieuprzejme :naughty:

Mxyzptlk
Reputacja: 5

Re: Dusha & Hulk [Bad Boys] vs Mxyzptlk [BluesBrothers] - 2.008.710.432 % - obrona

Post autor: Mxyzptlk » 11 lis 2021, 01:16

Dusha pisze:
10 lis 2021, 22:55
Widzę że największe podniecenie mają Ci którzy uciekli z gry już dawno temu, między innymi Wielki Moonmakera =Lamus nie potrafiący i pilnować floty haha . Mxy spodziewałem się takiego obrotu spraw . Tylko nie wiem PO co wstawiasz te wiadomości? ... Chcesz się tym podnieść czy co ? . Na zakończenie dziękuję wszystkim graczom za udział w zabawie w szczególności nowym sojusznikiem jak i obrońcy który mi pomógł w zakończeniu zabawy. P.S Aro i Moon macie najwięcej do powiedzenia po fakcie , szkodzą że was nie było bo bym miał więcej osiągnięć w temacie Starcia Tytanów
Nie zamierzam ciągnąć tego tematu z Tobą, jak i żadnego innego, co mogłeś wywnioskować po moich lakonicznych odpowiedziach.
Jeśli to faktycznie koniec, to jedyne co, to życzę powodzenia w czym tylko chcesz ;)
Jeśli nie - czego się spodziewam - do następnego.
I tak napisałem znacznie mniej niż planowałem, paradoksalnie zabawne jest to, że ta wiadomość wysłałeś dzisiaj, zanim się cokolwiek wyklarowało. To chyba hipokryzja w najczystszej postaci?

Moonmaker
Reputacja: 3

Post autor: Moonmaker » 11 lis 2021, 01:29

Dusha lamus to Ty masz na drugie ,mogłeś pisać zeby podesłac Ci sure jak to robiłeś obsrany przed Winiem :) ale pytanie czy bys wziął od lamusa ...hmmm???ale wydaje mi się że pewnie tak sepiles wtedy to Ci nic nieprzeszkadzalo więc teraz też bys wzial:) co do ucieczki z gry to Ty to dziś właśnie zrobiłeś jak się rozbiłeś lamusie i chwilę później urlop, ja poprostu grzecznie zakończyłem tu grę pozdro dusha

Dusha
Reputacja: 8

Post autor: Dusha » 12 lis 2021, 19:17

Mxyzptlk pisze:
11 lis 2021, 01:16
Dusha pisze:
10 lis 2021, 22:55
Widzę że największe podniecenie mają Ci którzy uciekli z gry już dawno temu, między innymi Wielki Moonmakera =Lamus nie potrafiący i pilnować floty haha . Mxy spodziewałem się takiego obrotu spraw . Tylko nie wiem PO co wstawiasz te wiadomości? ... Chcesz się tym podnieść czy co ? . Na zakończenie dziękuję wszystkim graczom za udział w zabawie w szczególności nowym sojusznikiem jak i obrońcy który mi pomógł w zakończeniu zabawy. P.S Aro i Moon macie najwięcej do powiedzenia po fakcie , szkodzą że was nie było bo bym miał więcej osiągnięć w temacie Starcia Tytanów
Nie zamierzam ciągnąć tego tematu z Tobą, jak i żadnego innego, co mogłeś wywnioskować po moich lakonicznych odpowiedziach.
Jeśli to faktycznie koniec, to jedyne co, to życzę powodzenia w czym tylko chcesz ;)
Jeśli nie - czego się spodziewam - do następnego.
I tak napisałem znacznie mniej niż planowałem, paradoksalnie zabawne jest to, że ta wiadomość wysłałeś dzisiaj, zanim się cokolwiek wyklarowało. To chyba hipokryzja w najczystszej postaci?
ale musisz przyznać że po raz kolejny trafiłem w moona z którego robiłeś fs-a :)) heheheh Gratulacje za obronę ale jak to się mówi lepiej wtopić niż zostać zezłomowanym poprzez nieodebranie fs-a
Obrazek

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 25

Post autor: m4ti » 13 lis 2021, 13:47

Gratuluję pięknego procentu, piękne floty po obu stronach starcia.
Mxyzptlk kolorek dodany :)

ODPOWIEDZ