SANDMAN ALA afterburner

Jeśli chcesz zgłosić złamanie regulaminu, możesz zrobić to tutaj.
Bart
Reputacja: 1

SANDMAN ALA afterburner

Post autor: Bart » 14 sty 2021, 12:17

Mowilem ci Mati ze to jego konto kilka razy nie słuchałeś... Wiec wyjasnij mi na logikę jak to jest.... Po skonczonym banie sandman postawil Kolonie obok mojej matki na afterburner ... czemu bo wiedzial ze nie ma jak zfarmic surowcow z niej Bal sie o bana Wiec co zrobil zbieral surowce na Afterburner zeby chociaz mi obrone rozwalic Bo sam swoich surowcow by nie ruszyl taka z niego pokraka. Wiec pytam to legalne miec wiecej kont ???????????????? bo dalej nie uzyskalem odpowiedzi i troche chore ze jedni farmia legalnie a ten dupek zbiera na swojej farmie Zeby chociaz obrone zniszczyc beka bo boi sie zfarmic swoich bankow... Mi sie nie chce otwierac 10 kont jak jemu mam tez zycie prywatne i jesli tak ma gra tu wyglądać to podziękuje... Gdy sandman mial bana farmil ostro Afrerburner... Gdy ban sie skonczyl nagle stop Farmi jedynie Sandman Oczywiscie byl stop po skonczonym banie To nic nie znaczy ile chcesz dowodow .....

Pomyslimy Afterburner to inny gracz TAk??? wiec czemu przestal farmic jak Sandman zostal odbanowany

Czemu postawil kolonie obok mojej ?:> nawet razu go nie zatakowalem... za duzo tych Przypuszczeń Pisalem sprawdz rozmowe w sojuszu napewno pisali ze to afterburner..

Wiec albo kazdy z graczy bedzie mogl normalnie legalnie miec swoje farmy i sobie niszczyc kogo chce albo on jest wyjatkiem i tylko on tak moze ;] wiec grajcie sobie sami na takich zasadach

1. Każdy użytkownik może posiadać maksymalnie jedno konto na danym uniwersum. Ciekawe jaki ban jak ktos ma 10 ?:>

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 20

Re: SANDMAN ALA afterburner

Post autor: m4ti » 14 sty 2021, 15:44

Cześć,
odniosłem się po części do tego na PW w grze.

Natomiast odnosząc się do Twojego postu. Mam banować graczy za to, że:
-Farmią gdy ktoś inny nie farmi, więc jest podejrzenie że to ta sama osoba loguje się między kontami.
-Ktoś kto ma powiązania z enklawą nie lubi BadBoys zaatakował Was
-Ktoś postawił kolonię w Twoim układzie.

Jak sam napisałeś - są to przypuszczenia. Rozumiem rozgoryczenie i złość. Sprawie na pewno się przyjrzę.
Tylko jeśli mamy dawać bany na podstawie przypuszczeń to tak jak pisałem wcześniej - wszystkie zapychacze galaktyki w układzie 2:23 mają bana + gracze w tym układzie z badboys? Bo 'Przypuszczam', że to są wasze konta.

Wychodzę z założenia, że żeby kogoś zbanować(skazać) trzeba mieć dowody. To ja mam udowodnić komuś przewinienie, a nie dać bana i niech ten ktoś udowadnia że jest niewinny. W prawie to się bodajże nazywa domniemanie niewinności?
Obrazek

pulpet
Reputacja: 2

Post autor: pulpet » 14 sty 2021, 22:56

m4ti rozumiem co piszesz ,ze musisz miec dowody,wiec te wszystkie inne bany co dajesz to masz niezbite dowody?tak to rozumuje.

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 20

Post autor: m4ti » 14 sty 2021, 23:00

pulpet pisze:
14 sty 2021, 22:56
m4ti rozumiem co piszesz ,ze musisz miec dowody,wiec te wszystkie inne bany co dajesz to masz niezbite dowody?tak to rozumuje.
Staram się mieć te dowody. Jeśli pytasz konkretnie o pushe to tak są one uzasadnione dowodami. Raz dałem bana na kilka godzin za wysyłanie ekspedycji w jedną sekundę, ale jak sami później potwierdziliście jest to możliwe do zrobienia, więc poszedł unban. Staram się sprawiedliwie podchodzić do każdego. Niestety nie każdy podchodzi tak do mnie i do gry ;)
Obrazek

ZimnaVodkaforum
Reputacja: 0

Post autor: ZimnaVodkaforum » 05 lut 2021, 05:39

Wydaje mi sie ze bart ma rację, dziwny zbieg okolicznosci że jeden kończy farmic jak sie drugi pojawia i na odwrót. Kolegami w kontakcie na pewno nie są bo raczej o swoich farmach nie mówi się nikomu.

ODPOWIEDZ