Wojna SS vs InnI

W tym miejscu Twój sojusz może wypowiedzieć wojnę innemu.
Oszust Matrymonialny
Reputacja: 0

Re: Wojna SS vs InnI

Post autor: Oszust Matrymonialny » sob lut 16, 2019 12:12 am

A wiec tak:

Wypowiadam się jako zastępca zastępca lidera sojuszu INNI w imieniu wszystkich.

Musimy bardzo rozczarować Pana Duszę, ale nie będziemy zabijać Jego nudy na serwerze co jest przyczyną wypowiedzenia wolny.
Właściwie wolą wypowiedzenia wojny ponieważ już uprzedziłem że takowej nie będzie.

Drugim psełdo powodem do wypowiedzenia wojny jest cytuję ''czas rozruszać atmosferę póki jest jakakolwiek konkurencja''

Jaka konkurencja ?? Sam Ty masz o 150% wiecej floty niż my wszyscy, wiec nawet nie wiem jak to skomentować panie....

Jeśli szukasz pomysłu na zabicie nudy to korzystaj z braku utraty floty na ekspedycjach która trwa.
Być może nie będzie to tak atrakcyjne jak uświęcone wojną bashowanie nas przez miesiąc, ale musi CI wystarczyć.
Tak tylko do wyczerpania tematu dodam że miesięczna wojna to też jakiś żart, ponieważ to tylko dowód na to że nie w smak Ci to że ktoś jeszcze oprócz Ciebie ktoś tu gra...

Wobec powyższego wnoszę by wnieść do regulaminu wszystkich przyszłych wojen następujące punkty:

1) Zasady wojny mają być ustalone miedzy graczami, a co niemniej miedzy dyplomatami, lub liderami sojuszy, a nie wymyślone przez jednego gracza jednego sojuszu (wg jego ''widzi-mi-się'')

2) Czas na odpowiedz musi być dłuższy niż 24h - ponieważ nie wszystkich życie kręci się wkoło gry, są osoby które nie moga grać w okreslonych przedziałąch czasowych

3) Powód do wojny ma być prawdziwym powodem, a nie zachcianką na usprawiedliwione pozbawienie kary bashowania innych.
Powody w stylu ''czemu bo nie ma dżemu powinny być karane jak za spam.

4) może warto wprowadzić jakieś nagrody za wojnę. Dla wszytkich uczestników wojny. Dla Wygranych wiekrze, ale też nagrody poczieszenia dla przegranych. W ten sposób sojusze które faktycznie są sobie rowne i kwapią sie do uzasadnionej wojny faktycznie powinny dostać jakąś garyfikację za ''rozruszanie uniwersum.

fuudie

Post autor: fuudie » sob lut 16, 2019 12:30 am

a dla mnie to jedna kwestia. Wojna daje tylko wiekszą ilość ataków na gracza. Bez wojny można dushę sfarmić jak i dusha moze sfarmić ruska czy qbee (choć tutaj jakaś dziwna relacja jest miedzy nimi) wiec zostaje rusek i dusha bo tak naprawdę reszta w inni to jedyne co ma to księżyce ,satelity słoneczne, i troche obrony co by mozna rakietami dojechać. To wszystko można zrobić bez wypowiadania wojny, w tym upolować flotę. Oczywiscie Qbaa i Rusek daliby radę pobić dusze( przypuszczam,ze bank tez mają pełny). Także cala ta "wojna" mnie śmieszy. Idzta wszyscy na urlopy. Ja odkad pamietam to myślałem,ze ogame włąsnie jest stworzone do ataków a nie do bezmyślnego klikania. Co za różnica czy będę mial 5 pierdyliów czy 8.. to tylko cyferki xD

Idzta wszyscy na urlopy, dusza, oszust, destiny itd, przeciez jak nie wypowiemy wojny to przeciez nikt nie będże skanował planet i szukal floty przeciwnika , albo jak dusza zobaczy , ze flota ruska grzeje dupe na planecie ,to stwierdzi " pierdo..e nie lece bo nie ma wojny xD"

Oszust Matrymonialny

Post autor: Oszust Matrymonialny » sob lut 16, 2019 3:35 am

I jeszcze jedna sprawa !

Regulamin wojen został napisany po wypowiedzeniu wojny !

Regulamin wojen

Post autor: m4ti » pt lut 15, 2019 10:02 pm
Regulamin wojen

jak to jest w ogóle możliwe i ''pod kogo został napisany'' , bo wygląda jak by specjalnie pod tą wypowiedzianą o 7 : 21 tego samego dnia parę godzin wcześniej.
Wobec którego nie mamy praw do sprzeciwu. To jest ''kolesiostwo'' i nie będzie tego na tej uni, albo nie będzie nas... a w przyszłości nikogo oprócz ''kolesi'' na tej i innych uniach jak u Deuxa jesli takie rzezcy mają mieć miejsce.

W ramach oburzenia daodam że w takiej abstrakcyjnej sytuacji ktoś mógłby wydac wojne na 100 lat tylko po to by codziennie aż do końca mógł bezkarnie bashować innych. Wy sie uderzcie palcem w czoło i zastanówcie sie czy ta gra jest dla ''kolesiów'' czy dla graczy ...

W poprzednim poście tego tematu dodałem kilka punktów o które uważam że powinno sie zmodernizować temat Wojny.
Teraz uważam że świat Sgame powinno się zmodernizować o nową osobę na miejsce odsuniętego od gry m4ti - który śmiał wymyślić takie ''bzduro-reguły''.
(pod jak mam wrażenie kaprys kolegi)
9. Przyjęcie wypowiedzenia wojny nie jest wymagane do jej rozpoczęcia.
inne też ale nr 9 to plucie graczom w twarz :/

//Skoro wojna została wypowiedziana to należało zrobić regulamin, czy lepiej by było bez niego?
Do tej pory go nie było, bo nie było takiej potrzeby. Jest wiele innych spraw niż tworzenie regulaminu na których się skupiamy, stąd regulamin dopiero po pierwszym temacie w dziale wojny. Nie jest on ani stronniczy ani pisany pod daną wojnę. Ani w Ogame, ani w innych grach wojna nie musi byc akceptowana. Ktoś ją wypowiada i ma do tego prawo bo są na przykład jakieś utarczki między graczami. Druga strona albo się broni i walczy, albo przegrywa. Zawsze były takie zasady i nie jest to nowość. Jeśli macie jakieś uwagi co do jego treści zapraszam do podzielenia się z nimi. Ps. ja w Sgame nie gram i nie posiadam tu ,,kolegów" jak to określiłeś. Jeśli uważasz, że regulamin jest bzdurą, zachęcam do napisania własnego i wysłania spierizowi. Każda propozycja zostanie wzięta pod uwagę. Pozdrawiam
m4ti

Awatar użytkownika
Qbaaa
Reputacja: 1

Post autor: Qbaaa » sob lut 16, 2019 4:46 am

Oszuście ty mój ... Grzesiu za dużo emocji :)

Nie wiem co ma na celu wypowiadanie wojny która na dobrą sprawę zakończy ten serwer ...

Dusha to jest do Ciebie list otwarty proszę Cię o ile to możliwe o ustosunkowanie się do niego.

Siema!
Moim zdaniem twoje zachowanie względem mojej skromnej osoby jest poniżej wszelkiej krytyki
i wypowiadając tą "wojnę" a raczej czytając twojego posta czułem się jak by mi ktoś napluł w mordę.
Przez grubo ponad miesiąc miałeś mnie za "znajomego" więc znasz dobrze mój rozkład logowań, aktywności, itp.
Wiesz też dobrze jaką flotą dysponuje bo sam mi doradzałeś w jej budowie.
Skanowałeś mnie na moją prośbę i za moją zgodą.
A teraz wojna? Widzisz że coś tu nie gra?
Nie wiem czy w kosmosie też obowiązują gentlemańskie zasady ... moim zdaniem powinny.

Cały sojusz SS nie ma 1/5 mojej floty (Ciebie w tych statystykach nie uwzględniam) i zapowiadam
z góry (bo przez twoje zachowanie chyba już przestało mi się chcieć grać) za każdy atak na
któregoś z moich sojuszników rzucam się jak Reksio na szynkę i gryzę a wiesz że mam czym.

Jeśli zgodnie z zapowiedziami Adaś - Ruski n00b i Grzesio - oszukujący kobiety włączą urlopy
to ja nie mam po co grać i kasuje konto ... ale i tak będę wygrany bo poznałem tu rewelacyjnych
ludzi z którymi znajomość na pewno będzie trwała (tak n00bie możesz zacząć chlipać, to o tobie).

Dusha, kumplu a Ty? Zostaniesz z pierdylionem cyferek na serwerze który trzyma przy życiu paru graczy.
Jeśli oni odejdą będziesz top topów wszech topów zaje top łaaaał wooow top! ... sam.

Pozdrawiam serdecznie
Kuba

fuudie

Post autor: fuudie » sob lut 16, 2019 1:01 pm

też jestem zdania , ze nie trzeba akceptować wojny. Moim zdaniem powinny być ustalone warunki kto komu może. Tzn wartość flot itd, wartość sojuszu. Moim zdaniem nigdy nie będzie równych szans bo zawsze jest ktoś lepszy a ktoś gorszy. Floty są porównywalne. Każdy ma bank, kazdy ma inna wartośc surowca, taka jest zabawa. Gadanie, ze oni wywołują wojne tylko by zdjąć moony i zrobić misje jest też śmieszne. Przeciez mogą i tak 5 dziennie zdjąć, będąć w trzech mogą zdjąć 15 bez wojny i tyle w temacie. Albo sie gra dla samych cyferek albo sie trzeba trochę bronić i pomagać sobie.
Ja wnoszę by nei było punktu o tym, że druga strona musi akceptować wypowiedzenie wojny. Juz lepiej byśmy szli na urlop albo rozwiązali sojusz. Nigdy tez na zwykłym ogame nie słyszałem, by druga strona musiala akceptować wojnę. Tak na chłopski rozum to też jest smieszne " dzien dobry, chce wam wypowiedzieć wojne i zaatakować,przyszedłem zapytać o zgodę". Moim zdaniem to nie wina dushy czy destinego , żę są top 2 na uni. Niech reszta sie ogarne i ich dogoni. Oni chcą grać flotą i atakować, inni chcą grać eko. niech ci co grają eko niech sobie grają ale niech nie bronią komuś grać flotą i ją wykorzystywać. Tyle w temacie.

Dusha

Post autor: Dusha » sob lut 16, 2019 6:26 pm

A ja powiem tylko jedno Wojna miała być zabawa A nie ubijaniem kogokolwiek, druga rzecz do qbaa A gdzie Ja Ci kiedykolwiek napisałem że Cię nie zaatakuje? Bo ja sobie takiej wiadomości do Ciebie nie przypominam . Pomagałem Ci i doradzalem to fakt , piszesz że wiem o której się logujesz bo miałem Cię w znajomych - nie wiem co to ma do rzeczy skoro twoja flota stoi dzień i noc . Jedyna osoba która zawsze się może czuć bezpiecznie jest wspomniany przez Ciebie Rusek on wie dlaczego i ja też...
KONCZAC TEMAT nie będę ( bedziemy) nikogo zmuszać do zabawy we wojnę, jeśli sojusz INNI jej nie chce to jej nie będzie- jeśli macie kasować konta lub siedzieć na urlopach i poprzez to zanizyc statystykę aktywności jeszcze bardziej to to nie ma sensu .

POZDRAWIAM I PROSZE ADMINISTRATORA FORUM O ZAMKNIECIE I USUNIECIE TEGO TEMATU .

Zablokowany