Obrazek

Oddawanie niekatywnych kont powyżej 60 dni

Masz ciekawy pomysł jak ulepszyć grę, a może chcesz skomentować już wprowadzoną zmianę? Tutaj jest odpowiednie miejsce!
Dusha
Reputacja: 0

Oddawanie niekatywnych kont powyżej 60 dni

Post autor: Dusha » 10 mar 2020, 18:51

Witam mam taką propozycje do Administratora gry spieriz-a

Aby zwiekszyć liczbe aktywnych graczy na uniwersum 1 proponuje wystawić nieaktywne konta na forum w celu przejęcia ich przez innych graczy , wydaje mi się że wielu graczy z Uniwersum 2 chętnie by pograło na szybszym uniwersum 1 . A że nie opłaca im się zakładać nowym konto to chętnie by wzięli opuszczone konta .

Jeśli spieriz się na to zgodzisz to osobiście sporządzę listę takich kont i /Ci ją podeśle w celu zmian haseł oraz zreifikowaniu tych kont

Co wy na to ? Co Ty na to szefie
Obrazek

paul0
Reputacja: 3

Re: Oddawanie niekatywnych kont powyżej 60 dni

Post autor: paul0 » 11 mar 2020, 12:20

Proponuje dłuższy termin braku aktywności na koncie niż 60 dni.
Termin 60 dni w niektórych sytuacjach np. wypadek komunikacyjny i długi pobyt w szpitalu, tymczasowe aresztownie jest za krótki.
Tym bardziej że pewnie uzbierało by się trochę kont, które są nieaktywne ponad rok.
Dotyczy to wszystkich universów.

W wynikach wyszukiwania, i w statystykach mogło by być pokazywane obok nazwy konta status (tak jak jest to w galaktyce).
Ban mógłby anulować urlop. Jest takie konto na U1 (telormino, 2:46:3), które ma urlop i bana, a jak konto ma bana to i tak użytkownik nie ma dostępu, anulowanie w tej sytuacji urlopu umożliwi sąsiadom farmienie planet przynależnych do zbanowanego gracza.

denwer1992
Reputacja: 0

Post autor: denwer1992 » 11 mar 2020, 16:46

Tymczasowe aresztowanie na pewno dotyczy znacznej grupy sgamowiczow XD

Rusek9
Reputacja: 1

Post autor: Rusek9 » 13 mar 2020, 16:08

Paul0 , konto o którym wspomniałes ma bana za wykorzystanie dawnych luk w grze przez które mielismy ogromne problemy , i ban wraz z urlopem nie zostanie zdjęty.

A co do samego waszego pomysłu ja był bym za , lecz jak wiecie sami muszą te konta odlezec jakis dluzszy okres czasu.

paul0
Reputacja: 3

Post autor: paul0 » 14 mar 2020, 20:58

Mi nie chodziło o to żeby zdejmować bana. tylko o to żeby ban zdejmował urlop, i wtedy takie konto przynajmniej może służyć za farmę dla innych graczy.
W obecnej sytuacji ono tylko niepotrzebnie zajmuje serwer i właściwie to mogło by być usunięte.

ODPOWIEDZ