Runda 1 - kolejka 3

Awatar użytkownika
Moczar
Posty: 124
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 11:52 pm
Reputacja: 0
Lokalizacja: Kolbudy

Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Moczar » pn paź 08, 2018 5:48 pm

kolejka nr 3

OBSTAWIAMY do 12.10 do godz. 17:50


EUROPA - LIGA NARODÓW UEFA


12.10. 20:45 Belgia - Szwajcaria |

12.10. 20:45 Chorwacja - Anglia |

13.10. 20:45 Holandia - Niemcy |

14.10. 20:45 Polska - Włochy |


EUROPA - MISTRZOSTWA EUROPY U-21


12.10. 18:00 Chorwacja U21 - Grecja U21 |

12.10. 18:00 Dania U21 - Polska U21 |

12.10. 18:00 Latvia U21 - Holandia U21 |

12.10. 20:00 Niemcy U21 - Norwegia U21 |


HOLANDIA - EERSTE DIVISIE 9 kolejka


12.10. 20:00 Helmond Sport - Telstar |

12.10. 20:00 AZ II - Utrecht II |

14.10. 14:30 Sparta - SC Cambuur Leeuwarden |

15.10. 20:00 PSV II - Ajax II |


BONUS

Dokładny wynik meczu Polska - Włochy |
'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

Regit
Posty: 63
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 10:55 pm
Reputacja: 0

Re: Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Regit » pn paź 08, 2018 6:13 pm

Moczar pisze:
pn paź 08, 2018 5:48 pm
EUROPA - LIGA NARODÓW UEFA


12.10. 20:45 Belgia - Szwajcaria |1

12.10. 20:45 Chorwacja - Anglia |2

13.10. 20:45 Holandia - Niemcy |2

14.10. 20:45 Polska - Włochy |2


EUROPA - MISTRZOSTWA EUROPY U-21


12.10. 18:00 Chorwacja U21 - Grecja U21 |1

12.10. 18:00 Dania U21 - Polska U21 |2

12.10. 18:00 Latvia U21 - Holandia U21 |2

12.10. 20:00 Niemcy U21 - Norwegia U21 |1


HOLANDIA - EERSTE DIVISIE 9 kolejka


12.10. 20:00 Helmond Sport - Telstar |1

12.10. 20:00 AZ II - Utrecht II |2

14.10. 14:30 Sparta - SC Cambuur Leeuwarden |1

15.10. 20:00 PSV II - Ajax II |1


BONUS

Dokładny wynik meczu Polska - Włochy | 0:2

Dusha
Posty: 106
Rejestracja: pn sie 27, 2018 1:35 pm
Reputacja: 0

Re: Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Dusha » czw paź 11, 2018 7:22 pm

EUROPA - LIGA NARODÓW UEFA


12.10. 20:45 Belgia - Szwajcaria | 1

12.10. 20:45 Chorwacja - Anglia | 0

13.10. 20:45 Holandia - Niemcy | 2

14.10. 20:45 Polska - Włochy | 0


EUROPA - MISTRZOSTWA EUROPY U-21


12.10. 18:00 Chorwacja U21 - Grecja U21 | 1

12.10. 18:00 Dania U21 - Polska U21 | 1

12.10. 18:00 Latvia U21 - Holandia U21 | 2

12.10. 20:00 Niemcy U21 - Norwegia U21 | 1


HOLANDIA - EERSTE DIVISIE 9 kolejka


12.10. 20:00 Helmond Sport - Telstar | 2

12.10. 20:00 AZ II - Utrecht II | 1

14.10. 14:30 Sparta - SC Cambuur Leeuwarden | 1

15.10. 20:00 PSV II - Ajax II | 0


BONUS

Dokładny wynik meczu Polska 1:1 Włochy |

Awatar użytkownika
Moczar
Posty: 124
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 11:52 pm
Reputacja: 0
Lokalizacja: Kolbudy

Re: Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Moczar » pt paź 12, 2018 3:43 pm

kolejka nr 3

OBSTAWIAMY do 12.10 do godz. 17:50


EUROPA - LIGA NARODÓW UEFA


12.10. 20:45 Belgia - Szwajcaria | 2

12.10. 20:45 Chorwacja - Anglia | 2

13.10. 20:45 Holandia - Niemcy | 2

14.10. 20:45 Polska - Włochy | 2


EUROPA - MISTRZOSTWA EUROPY U-21


12.10. 18:00 Chorwacja U21 - Grecja U21 | 2

12.10. 18:00 Dania U21 - Polska U21 | 2

12.10. 18:00 Latvia U21 - Holandia U21 | 2

12.10. 20:00 Niemcy U21 - Norwegia U21 | 1


HOLANDIA - EERSTE DIVISIE 9 kolejka


12.10. 20:00 Helmond Sport - Telstar | 2

12.10. 20:00 AZ II - Utrecht II | 1

14.10. 14:30 Sparta - SC Cambuur Leeuwarden | 1

15.10. 20:00 PSV II - Ajax II | 2


BONUS

Dokładny wynik meczu Polska - Włochy | 2 - 3
'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

Destiny
Posty: 17
Rejestracja: pn sie 27, 2018 1:36 pm
Reputacja: 0

Re: Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Destiny » pt paź 12, 2018 5:25 pm

12.10. 20:45 Belgia - Szwajcaria | 1

12.10. 20:45 Chorwacja - Anglia | 1

13.10. 20:45 Holandia - Niemcy | 2

14.10. 20:45 Polska - Włochy | 1


EUROPA - MISTRZOSTWA EUROPY U-21


12.10. 18:00 Chorwacja U21 - Grecja U21 | 2

12.10. 18:00 Dania U21 - Polska U21 | 2

12.10. 18:00 Latvia U21 - Holandia U21 | 1

12.10. 20:00 Niemcy U21 - Norwegia U21 | 1


HOLANDIA - EERSTE DIVISIE 9 kolejka


12.10. 20:00 Helmond Sport - Telstar | 2

12.10. 20:00 AZ II - Utrecht II | 2

14.10. 14:30 Sparta - SC Cambuur Leeuwarden | 1

15.10. 20:00 PSV II - Ajax II | 1


BONUS

Dokładny wynik meczu Polska - Włochy | 3-2

Regit
Posty: 63
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 10:55 pm
Reputacja: 0

Re: Runda 1 - kolejka 3

Post autor: Regit » sob paź 13, 2018 6:33 pm

Wyniki kiedy?

Zablokowany