Graczu uni 3

Czyli offtop wszelaki
CatchMy
Reputacja: 1

Graczu uni 3

Post autor: CatchMy » 14 lut 2022, 00:16

Panie, Panowie, Koledzy,Wrogowie, Mati

Dobry wieczor .

Jak narazie z przyczyn osobistych/rodzinnych oddalem konto kumplowi z pracy, mieszka obok tak ze kontak jest...
No wlasnie... mamy kontakt ...

Ta wiadomoscia chcialbym dotrzec do gracza ktory stworzyl pewne fejkowe konto na naszym uni. Wiem ze to przeczytasz kolego, zatem mam do Ciebie prosbe. Posluchaj:

Interesuje mnie mnie pierwsza gala a konkretnie uklad 102. Czytaj 1:102. Zmien prosze nazwe tego konta na inne :) Sa tu conajmniej dwie osoby ktore chcialyby mnie zlapac pod nikiem takim na ktorym zrobilem im krzywde. Prosze. Wroce tu za tydzien, moze dwa.... moze jutro i wierz mi kolego nie bede tak laskawy jak CARNAGE. Jesli tego nie zrobisz, zmusze Cie do wiecznego urlopu na tym uni a kazdy nowy gracz pluc bedzie na Twoje imie na tym i na kolejnym uniwersum. Nie dbam o zlom, niechaj sepy go zabiora, z banem na plecach bede Cie jechal dopoki sam nie odejdziesz. Wpadne nawet po mt ktore wysylasz na exp.

ps. przez wzglad na stare czasy... Dusza, daj sobie spokoj z tymi atakami. co? To gra moj kumpel, ale jak ja wroce to pogadamy inaczej i posypia sie mony bo CARNAGE nie spal na ostatnim ewencie:) tak czy siak osobiscie licze na to ze nie odpuscisz :)

CatchMyIfYouCan

ODPOWIEDZ