Ja vs. paciorkowiec ...

Jeśli chcesz zgłosić złamanie regulaminu, możesz zrobić to tutaj.
fuudie

Re: Ja vs. paciorkowiec ...

Post autor: fuudie » ndz mar 17, 2019 4:11 pm

Rusek9 pisze:
ndz mar 17, 2019 3:30 pm
Fudiee A ja Cię proszę byś się nie wtrącal w dyskusję na ten moment proszę o spokój.
Swoje zdanie moge miec, to po pierwsze. Po drugie, naprawde uspokuj Qbee bo takie zachowanie jest upokarzajace.

Rusek9

Post autor: Rusek9 » ndz mar 17, 2019 4:14 pm

Wykroczy regulamin ktoś, to dam bana na 48h.

Dusha

Post autor: Dusha » ndz mar 17, 2019 7:37 pm

Małe sprostowanie tematu ...

Co do moonów 4 zdjął Pacior i 4 Ja :)) chodź nie pamiętam za bardzo swoich lotów bo byłem po 13 Browarach :))

Starcie Ja & Pacior vs Winiu , złom zebrałem Ja i odesłałem połowę Paciorowi co z resztą zgłosiłem szefowi :))

To wszystko potwierdzi szefu ja się zaloguje :))

Awatar użytkownika
spieriz
Site Admin
Kontakt:

Post autor: spieriz » ndz mar 17, 2019 8:04 pm

Mój komentarz do całej sytuacji:

Przejrzałem raporty wojenne z wczorajszego popołudnia - nie dopatrzyłem się przekroczenia limitu zniszczonych moonów przez dushę lub paciorkowca. Próba niszczenia, podczas której moon nie zostanie zniszczony, nie wlicza się do licznika 4 moonów na dzień.

Jeśli chodzi o spam sondami szpiegowskimi - tutaj nie ma sztywnej granicy co nim jest, a co nie. W przypadku, gdy np. jakiś gracz wysyła nam kilkanaście/kilkadziesiąt skanów na minutę przez okres np. kilku minut bez przerwy aby utrudnić nam rozgrywkę, wtedy można uznać to za spam. Natomiast jeśli regularnie skanuje nam planety/moony mając ku temu uzasadnienie - np. ostatnio widział tam lecącą flotę, to raczej już to nie będzie spamem, lecz próbą odnalezienia floty - mimo, jeśli jest to uciążliwe dla gracza, który otrzymuje skany.

Przeliczyłem złom i raporty z tego starcia, został rozdzielony poprawnie. Zostałem również wczoraj poinformowany przez Dushę o podziale złomu.

Dodatkowa uwaga:

Na następny raz zgłaszając bash (lub inne przewinienie) proszę o podesłanie linków do RW, a jeżeli ich nie ma, to przynajmniej podanie orientacyjnych godzin kiedy ataki miały miejsce. Jeżeli nie mam takich informacji, to muszę sam wszystko wyszukiwać, a muszę to robić ręcznie, co zabiera sporo czasu - to nie jest tak, że mam magiczny przycisk do wszystkiego, który mi automatycznie wszystko powie ;) A dostarczenie mi jak najwięcej szczegółów dotyczących problemu pozwoli mi na dużo szybszą reakcję i jego rozwiązanie.

Rusek9

Post autor: Rusek9 » ndz mar 17, 2019 8:11 pm

Sprawa wyjaśniona. Temat zamykam.

Zablokowany