ban

Tutaj możesz napisać odwołanie od bana, jeśli uważasz, że jest on niesłuszny.
jankiel
Reputacja: 1

ban

Post autor: jankiel » 16 wrz 2020, 21:28

dostałem bana za robienie floty wrzuciłem 100E ow i zablokowałem przycisk F5 młotkiem, po 7h w stoczni było 10E
to ty m4ti musisz rozwiązać problem a nie nakładać bany na graczy którzy grają uczciwie
jeśli ma tak wyglądać gra to spadam stąd
jankiel, u2, ban od m4ti

Awatar użytkownika
m4ti
Reputacja: 16

Re: ban

Post autor: m4ti » 16 wrz 2020, 21:35

Czyli Twoim tokiem rozumowania ograniczenie na drogach również jest bezsensowne bo auta mogą przyspieszenie do 100km/h w 3,6s i jechać 350km/h maksymalnie a drogi i przepisy to ograniczają.
To wina dróg i zarządcy, że jazda po nich z taką prędkością jest niebezpieczna i to źle, że są przepisy i mandaty za ich łamanie.
To, że coś daje taką możliwość - nie znaczy że można ją wykorzystywać jeśli jest okazja.

Wydaje mi się, że juz pisałem o obciążaniu serwera. I tak - tak to będzie wyglądać. Powodowanie 100% obciążenia serwera jest działaniem na jego szkodę i jest zabronione.
Dla odwiedzających wklejam obciążenie serwera wywołane przez jankiela: https://funkyimg.com/i/37qhb.png
Obrazek

Awatar użytkownika
BrakNazwyUżytkownika
Reputacja: 7

Post autor: BrakNazwyUżytkownika » 16 wrz 2020, 22:20

w moim przypadku możesz tam wsadzić kasację konta... zrobiłem to co zrobiłem bo nie zależy mi...

zacząłem wypłacać z banku żeby zrobić największe ST (z samym sobą). Gram na wielu innych uniach, gdzie też jestem top1 i siedzenie tu by trzymać palec na F5 lub Enter sprawia że nie mogę grać gdzie indziej, a jest tam warto... Dwa lata spuściłeś mi do kibla :/

Daj tam kasację i rozstańmy sie puki w ogóle chce mi się pisac

Awatar użytkownika
m4ti

Post autor: m4ti » 16 wrz 2020, 22:32

BrakNazwyUżytkownika pisze:
16 wrz 2020, 22:20
w moim przypadku możesz tam wsadzić kasację konta... zrobiłem to co zrobiłem bo nie zależy mi...
zacząłem wypłacać z banku żeby zrobić największe ST (z samym sobą). Gram na wielu innych uniach, gdzie też jestem top1 i siedzenie tu by trzymać palec na F5 lub Enter sprawia że nie mogę grać gdzie indziej, a jest tam warto... Dwa lata spuściłeś mi do kibla :/
Daj tam kasację i rozstańmy sie puki w ogóle chce mi się pisac
Odpowiadałem już na tą wiadomość na shoutboxie. To nie ja popsułem Ci przyjemność z gry tylko Ty i koledzy z uni. Ani ja nie pisałem tych zadań ani nie ja je wykonywałem pompując surkę na uni. Skoro nie umiecie grać z zasadami i fair to skończyło się jak się skończyło.
Ja do Was zawsze wychodzilem z założeniem żeby było Wam dobrze. Ale jak widać wykorzystaliście moją dobroć wobec mnie.
Zgodnie z prośbą włączam Ci kasację konta. Niemniej, życzę Wam obojgu byście spotkali się na uni3, tam powinno nie być takich problemów z surką.

Ilość zapytań w jednej minucie u jankiela: 1382
Ilość zapytań w jednej minucie BNU: 1647
Obrazek

jankiel
Reputacja: 1

ban

Post autor: jankiel » 16 wrz 2020, 22:40

ban jest niezgodny z regulaminem gry

Awatar użytkownika
m4ti

Post autor: m4ti » 16 wrz 2020, 22:52

jankiel pisze:
16 wrz 2020, 22:40
ban jest niezgodny z regulaminem gry
§1 Konta
4. Zabrania się używania dodatkowego oprogramowania wykonującego jakiekolwiek czynności w grze za użytkownika.

§5 Pozostałe kwestie
2. Zabrania się wykonywania jakichkolwiek działań na niekorzyść Serwisu.
Obrazek

ODPOWIEDZ